top of page
Kuchyně s nulovým odpadem

Výrobci & Dodavatelé

Vychytaná kuchyň

Jsme ryze česká společnost České truhlářství s.r.o., která vyrábí kuchyně na míru. Ruku v ruce s tím se i dlouhodobě věnujeme také různým vychytávkám do kuchyně. A díky tomu vznikl i tento e-shop: Vychytaná kuchyň

Vždy se snažíme nabídnout našim zákazníkům i něco navíc - nějakou přidanou hodnotu. Proto vždy pečlivě vybíráme i naše dodavatele a upřednostňujeme výrobce či výhradní dodavatele, se kterými pak úzce spolupracujeme.

Aktuálně jsme se stali PRÉMIOVÝM PARTNEREM SPOLEČNOSTI Wundermix GmbH!

 

 

 

 

 

 

Aktuálně jsme českým partnerem německých, francouzských, italských a dalších evropských společností, které vyvíjí a vyrábí kvalitní příslušenství k multifunkčním kuchyňským přístrojům, jako Thermomix, Monsieur Cuisine a další kuchyňské příslušenství.

Tyto společnosti neustále navrhují a vyvíjí inovativní doplňky k multifunkčním přístrojům a mají dlouholetou tradici na evropském trhu.

Ke všem produktům pro Vás připravujeme české návody použití, vytváříme videa a základní recepty, díky kterým můžete dané příslušenství maximálně využít.

 

Díky naší spolupráci můžete i Vy ještě více zefektivnit práci multifunkčních kuchyňských přístrojů i ve Vaší kuchyni a získat velice kvalitní výrobek za rozumnou cenu.

Aktuálně jsme se na tomto e-shopu zaměřili na příslušenství k multifunkčním kuchyňským přístrojům na českém trhu, nicméně dále budeme naše aktivity rozvíjet a nabídku našeho e-shopu rozšiřovat.

Těšíme se na Váš nákup!

Přihlašte se k odběru našich novinek a buďte mezi prvními zákazníky

českém trhu!

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY

mixcover.png
wundermix.png
Silikomart.jpg
Almeco.png
Fackelmann.png
zenker.png
Mixle.jpg
Kochfix.jpg